Az Újpest korábbi, 45-szörös válogatott labdarúgója néhány nappal ezelőtt otthonában belázasodott, köhögött. Mentővel kórházba szállították, ahol hétfőn kiderült, hogy koronavírus-fertőzést kapott. Kedden jó hírt közöltek az orvosok az állapotáról. Láztalan és a orvosai szerint most időre és türelemre van szükség a felépüléshez
