Honvéd - MTK

 Eljött a tettek ideje - nyilatkozta Kun Gábor  kispestiek ügyvezetője az egyesület honlapján. a mai mérkőzés kimenetele jelentősen befolyásolja Bódog Tamás jövőjét. 

„Nagyon egyszerű a képlet – folytatta Kun Gábor. – Hétvégén nyernünk kell, más eredmény esetén változtatásra van szükség. Bódog Tamás is tisztában van azzal, hogy hétvégén csak a győzelem az elfogadható. Tapasztalt szakember, pontosan érzi és érti, hogy milyen elvárások vannak a Honvéd mindenkori edzőjével szemben. Abszolút megértem, hogy mit éreznek a szurkolók, mert pontosan ugyanezeket érzem én is. Elégedetlen, dühös, kiábrándult vagyok – de azt hiszem, beszélhetek a teljes vezetőség nevében is –, szóval frusztráltak vagyunk egy-egy vereség után. Mondjuk ki, szégyenteljes a mostani teljesítmény! Az előző idényben a szurkolók buzdításának, kitartásának is köszönhettük a Magyar Kupa-győzelmünket, most is mellettünk álltak, és remélnek, állnak is a nehéz helyzetben. Miattuk is kötelező javítanunk!”

forrás: honvedfc.hu