Három magyar klub indulhat a jövőre rajtoló nemzetközi kupasorozatban

A Konferencia Liga a 2021-2022-es szezonban rajtol 184 európai klub részvételével. Magyarországról a MOL Magyar Kupa győztese, illetve az OTP Bank Liga második és harmadik helyezettje szerepelhet a harmadik számú európai kupasorozatban, ahonnan az Európa Ligát is el lehet érni.