Geri az új edző a DVTK kispadján
A 43 éves Geri Gergely a DVTK új vezetőedzője. Ő váltja a ma menesztett Feczkó Tamást. Geri 2020 nyarán vezetőedzőként ült le a Nyitra kispadjára. A csapat jól szerepelt, de a szakember összekülönbözött a klubvezetéssel, és 2020. december 2-án saját kérésére távozott a nyitraiak kispadjáról. forrás: dvtk.eu