Fradi - Barca: Rebrov csalódott

 A Barcelona 3–0-ra győzte le a Ferencvárost a szerda esti Bajnokok Ligája-csoportmérkőzésén. A találkozó után így értékelt a két vezetőedző, Szerhij Rebrov

„Pontosan az ilyen szituációkra fektettük a hangsúlyt, amikből gólt kaptunk. Persze, a sebesség sokat számított. A második félidőben jobban tudtunk koncentrálni, de mindenki tudta, csoda kellene ahhoz, hogy ilyen riválisok ellen pontot szerezzünk. Most már a Dinamo Kijev elleni meccsre készülünk. Próbáltuk kontrollálni a labdát a sebességkülönbség ellenére is. A szünetben azt mondtam a srácoknak, hogy próbálják játszani a saját játékukat, birtokolni a labdát, kihasználni a védelem mögötti területet. Nagyon nehéz a Barcelona ellen futballozni, hiszen topszint, de ez jó felkészülés volt nekünk az utolsó körre.”

forrás:nso