erősítés a cél Budafokon

 Budafokon a bent maradás a cél. Ehhez meg kell erősíteni a jelenlegi keretet. A klub honlapján erről is nyilatkozott az egyesület tiszteletbeli elnöke.

"Az őszi idényben számtalan emlékezetes pillanatot éltünk át közösen. Aki velünk volt, aligha felejti el például a teltházas szezonnyitót, amikor ítéletidőben, drámai körülmények között szereztük meg első pontjainkat és bőrig ázva, de boldogan ünnepeltünk a lefújást követően.Ugyanakkor van bennem hiányérzet is az elmúlt időszak miatt.A járvány nem tette lehetővé, hogy szurkolóinkkal, támogatóinkkal együtt, a klubhoz méltó módon ünnepeljük meg az NB I-be jutást, a vírushelyzet pedig az egész évre rányomta a bélyegét."

"A célunk változatlan: bennmaradni az NB I-ben. Ennek elérése érdekében a téli átigazolási időszakban 3-4 olyan játékos szerződtetését tervezzük, akik komoly erősítést jelentenek.Köszönöm, hogy a nehezebb időszakokban is mellettünk álltak és támogattak minket. Szívből kívánom magunknak, hogy minél hamarabb találkozhassunk a pályán és a májusi utolsó fordulót követően együtt ünnepeljük az élvonalbeli tagságát megőrző csapatot."