Örök vita a magyar játékosok száma a csapatban. erre is kitért Rebrov: „Nagyon örülök, hogy rendre hárman-négyen vannak ott a kezdőnkben a BL-ben, és nem azért szerepelhetnek, mert magyarok, hanem, mert úgy teljesítenek – látjuk ezt a válogatottban is. Erre büszke lehet a Ferencváros és egész Magyarország is.”
