Büszke lehet a Ferencváros

A szerdai bl mérkőzés előtti sajtótájékoztatón Szerhij Rebrov válaszolt az újságírók kérdéseire. A mester kijelentette, hogy nála nem a győzelem vagy a döntetlen számít, hanem, hogy versenyképes legyen a csapata – ahogy az volt a Juventus ellen is. 

Örök vita a magyar játékosok száma a csapatban. erre is kitért Rebrov: „Nagyon örülök, hogy rendre hárman-négyen vannak ott a kezdőnkben a BL-ben, és nem azért szerepelhetnek, mert magyarok, hanem, mert úgy teljesítenek – látjuk ezt a válogatottban is. Erre büszke lehet a Ferencváros és egész Magyarország is.”