Stopira: "nem erre számítottunk, nem erre készültünk"


 A Fehérvár FC játékosai érthetően csalódottak voltak az MTK elleni bajnoki után. Az egyesület honlapján Stopira értékelte a csapat játékát:

"Csalódott vagyok a mérkőzés miatt, nem erre számítottunk, nem erre készültünk. A mai mérkőzésen nem voltunk elég hatékonyak, így nem lehet meccset nyerni. A vereség benne van a játékban, előfordul, hogy egy csapat vereséget szenved, szomorú volt átélni, ami ma a pályán történt. 

forrás:molfehérvárfc.hu