A FRADI CSALÁD ÖSSZEFOG!
Amint arról már biztosan értesültetek, a járványhelyzet következtében újabb szigorítások léptek életbe. Ezáltal ismét nem látogathatjuk a mérkőzéseket.
A Ferencváros szurkolói csoportjai egységesen úgy határoztak, hogy a Barcelona elleni meccs belépőjegyeinek árát nem igénylik vissza. Az így befolyt összeget jótékony célra ajánljuk fel.
Ebben a klub maximálisan támogat minket.
Első körben arra buzdítunk minden kedves szurkolótársunkat, hogy a Barcelona elleni belépőjegy árát ne igényelje vissza.
Mutassuk meg ismét, hogy milyen, ha a Fradi család összefog.
SEGÍTSÜNK EGYÜTT!
ERKÖLCS, ERŐ, EGYETÉRTÉS!
