Össze fognak a Fradisták!

❗KÖZLEMÉNY❗
A FRADI CSALÁD ÖSSZEFOG!

Amint arról már biztosan értesültetek, a járványhelyzet következtében újabb szigorítások léptek életbe. Ezáltal ismét nem látogathatjuk a mérkőzéseket.

A Ferencváros szurkolói csoportjai egységesen úgy határoztak, hogy a Barcelona elleni meccs belépőjegyeinek árát nem igénylik vissza. Az így befolyt összeget jótékony célra ajánljuk fel. 
Ebben a klub maximálisan támogat minket.
Az adományozás pontos részleteiről a későbbiekben adunk részletes tájékoztatást.

Első körben arra buzdítunk minden kedves szurkolótársunkat, hogy a Barcelona elleni belépőjegy árát ne igényelje vissza. 
Mutassuk meg ismét, hogy milyen, ha a Fradi család összefog. 

SEGÍTSÜNK EGYÜTT!
ERKÖLCS, ERŐ, EGYETÉRTÉS!