 |
| forrás:dvsc.hu |
Szerdán a Merkantil Bank Liga 18. fordulójában a DVSC labdarúgócsapata 4-1-re nyert a Szentlőrinc ellen. Kondás Elemér a DVSC vezetőedzőjeként a 100. bajnoki győzelmét érte el. Kondás először 2011 tavaszán lett a DVSC trénere. Öt éven keresztül irányította az első számú csapatot, vezetésével a Loki két bajnoki címet, egy bronzérmet, valamint két Magyar Kupát nyert.