![]() |
| forrás:fardi.hu |
Szerda este csak a szokásos kupameccsére készült a Juve.. Ők már megszokták.. De a hazai csapatnak, a Ferencvárosnak ez ünnepnap volt, Jutalomjáték.. A csapatnak is és a szurkolóknak is!
Hogy a vereség fáj? Igen! senki sem szeret kikapni.. De tudni kell hová tenni a polcon. kimondva is "csak" Európa Liga szintű Fradi még nincs egy súlycsoportban a sztárokkal teletűzdelt Zebrákkal. A Barca is erős. De akkor is jó itt lenni. Kiharcolták! Hogy a vereség fáj? Igen. De ebből a vereségből lehet meríteni. Lehet tanulni. Hogy jövőre, meg azután is ott lehessen valamelyik európai kupasorozatban a csapat. Az utat már kikövezték és el is indulta azon!
további mérkőzések
4. FORDULÓ
November 24., kedd
21.00: Juventus (olasz)–FERENCVÁROS
21.00: Dinamo Kijev (ukrán)–FC Barcelona (spanyol)
5. FORDULÓ
December 2., szerda
21.00: Juventus (olasz)–Dinamo Kijev (ukrán)
21.00: FERENCVÁROS–FC Barcelona (spanyol)
6. FORDULÓ
December 8., kedd
21.00: FC Barcelona (spanyol)–Juventus (olasz)
21.00: Dinamo Kijev (ukrán)–FERENCVÁROS
