"A férfi A-válogatott játékosainak és stábtagjainak napi tesztelésén Cosimo Inguscio pályaedző legutóbbi tesztje pozitív lett, így azonnal távozott Telkiből. Mindenki más eredménye negatív. A ma esti Szerbia elleni NL-mérkőzésen Gera Zoltán irányítja a válogatottat.”
