A molfehervarfc.hu beszámolója szerint a fehérvári klub közös megegyezéssel szerződést bontott Huszti Szabolccsal, aki Fehérváron dolgozott sporttanácsadóként.
Huszti 2018 és 2020 között összesen 67 tétmérkőzésen szerepelt a klubnál. Ezalatt egy bajnoki címet és egy Magyar Kupát nyert a csapattal