Gulácsi Péter, az RB Leipzig kapusa 25 millió forinttal segítette az SMA-betegségben szenvedő Zsombor gyógyulását – írták a beteg kisfiú szülei Facebook-bejegyzésükben. Nemcsak anyagilag, de érzelmileg is óriási segítség nekik. Zsombor még egy mezt is kapott ajándékba Gulácsitól. Gulácsi a magyar válogatott sikeres szerepléséért járó prémiumát minden évben felajánlja jótékony célokra. A szülők egy posztban köszönték meg a segítséget:"Nagyon szépen köszönjük Gulácsi Péternek és feleségének, Gulácsi-Vígh Diánának, és nektek is, hogy egyre közelebb kerülhetünk a célhoz. Együtt sikerülni fog"