A Dinamo Kijev elleni október 28-i budapesti Bajnokok Ligája-selejtezőn mutatott nem megfelelő viselkedés és a koronavírus-járvány miatt elrendelt óvintézkedések megszegése miatt összesen 19 ezer euróra büntette meg a Ferencvárosi Torna Clubot az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA)Az Az FTC-nek az előbbi miatt ötezer, az utóbbi miatt 14 ezer eurót kell fizetnie.
A mérkőzéseken kötelező a távolságtartás, az arcmaszk viselése és az ülésrend betartása.
